Про садочок

Пріорітетні напрямки :

Пріоритетним напрямком роботи залишається турбота про фізичний розвиток дітей, зміцнення та укріплення їх здоров’я.                                                                                                Оновлення змісту та якості дошкільної освіти відбувається через набуття кожною дитиною навичок здорового способу життя шляхом освоєння нових  здоров’язберігаючих технологій.

Працюємо за програмою виховання і навчання розвитку дітей дошкільного віку «Дитина”.

В ДНЗ № 147 3-разове якісне, збалансоване харчування. В цілодобовій групі 4-разове харчування.

Керівництво дошкільним закладом:

завідувач Ставняцька Наталія Петрівна

прийомні години                                          вівторок 14.00-19.00

четвер 8.00-13.00

Для вирішення питань з виховання та навчання , харчування здоровя дітей ,батьківської плати

Вас чекають:

Вихователь-методист Хівренко Тетяна Вікторівна

Медична сестра ДНЗ                       Піхоцька Ірина Станіславівна                              Психолог ДНЗ                                    Олешко Ірина Василівна

вівторок 08.00-14.00

четвер     14.00-18.00

В дошкільному закладі працюють спеціалісти:психолог,інструктор з плавання,інструктор з фізичного виховання,масажист,інструктор з ЛФК,музичний керівник. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях шляхом розподілу групи на підгрупи за рівнем розвитку дітей.

В закладі функціонує басейн, зал ЛФК , тренажерний зал , кабінет масажу , працює психолог .

ВСТАВИТИ ФОТО